Ürünler

A-PALET: Ürünlerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılarak taşıma ve depolama maliyetlerinizin daha ekonomik hale gelmesine  yardımcı olmaktadır.
Üretim sırasında  genellikle ahşap malzemeler kullanılarak üretimi yapılan paletler, nevtürlü çivilerle daha dayanıklı olması için birleştirilir. Ucuz ve kalitesiz taşıma malzemelerinin yarattığı veya yaratabileceği hasarlar, modern sanayide ürün kalitesi için yapılan yatırımların kolayca  amacından uzaklaşmasına neden olmaktadır.Bilinçsiz tercihler, ürünlerin nem, rutubet, ezilme, çizilme,  zorlanma gibi pek çok faktör tarafından hasarlaşmasına  neden olmaktadır. Bu nedenle firmamız, tedarikçisi olduğu işletmelerin üretim ve ürün özelliklerine göre farklı ebat, şekil ve özelliklerde paletler üretebilme ve yerinde inceleme yaparak çıkabilecek problemlere çözüm üreterek takip ederek öneriler ve tasarımlar geliştirebilme yeteneğine sahiptir.
B-AMBALAJ SANDIKLARI:
Ambalaj, günümüzde mal ve hizmetlerin taşınması, korunması ve depolanması,
ürünlerin alım ve satımında tercih unsurlarından biri olması nedeniyle vazgeçilmez bir
ihtiyaç ürünüdür. Gelişen teknolojiye paralel olarak artan önemi dolayısıyla, ülke
Sanayisindeki yeri de her geçen gün artmakta ve teknoloji ile birlikte sektör her geçen
gün gelişmektedir.
Sanayileşmenin ve gelişmişliğin bir göstergesi olan forklift ve transpaletler tarafından kolaylıkla taşınabilmesi ve daha kısa sürede yükleme sağlayarak nakliye ve işçilik maliyetlerini düşürmesi en büyük avantajlarından biridir.
Bunun yanı sıra ürünlerin daha düzenli yerleştirilmesine imkan vermesiyle yer tasarrufu sağlar,sağlam yapıları sayesinde ürünleri tam koruma altına alarak nakliye sırasında ve müşterilerinize teslimattan hemen önce oluşabilecek ürün zayiatlarını da engeller.