Hakkımızda

Firmamız ahşap ambalaj sektörüne 2005 yılında şahıs firması olarak başlamıştır.Zamanla gelişen ve büyüyen firmamız 2010 yılında şahıs firmasından Limited şirket bünyesine dönmüştür.

Durular Palet markası adı altında tescilli markası ile üretimine devam etmektedir.Kuruluşundan bu yana deneyimli personel, modern alt yapısı,kalite ve zamanında teslimata dayanan iş anlayışı ile ahşap ambalaj sektöründe başarı ile çalışmaya devam etmektedir. Durularpalet Orman Ürünleri ilkeli yönetimi ve teknik beceriye sahip nitelikli personeli ile her yıl büyüme göstermiş,2015 yılında Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde,10,000 m2 alanda,montajını tamamlayıp devreye aldığı teknolojik makine parkuru ile yıl/600.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip,müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere etkin, ekonomik, uygulanabilir çözüm desteği sağlayarak, dağıtım lojistiği sürecinde lider marka olmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz ahşap ambalaj sektöründe sürekli kaliteli ve en iyi çözümleri yaratmak ve bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.
Bu yüzden,temel ilkemiz müşterilerimizin özenle ürettiklerini, güvenle korumaktır.Bu doğrultuda tüm süreçlerimiz koşulsuz müşteri memnuiyeti ve kesintisiz hizmet anlayışıyla sürdürülmektedir.
Hedeflerimize ulaşmaya çalışırken kaliteye,çevreye,iş sağlığı ve güvenliğine önem veren,sayğınlığı ve ilkeleri tanınan bir firma olmaya devam etmek temel değerlerimizdir.